Hotel Jicin Pariz

*** Hotel Pariz ubytovanie JicinHotel Paríž je situovaný na pešej zóne v centre mesta Jičína, v blízkosti malebného námestia. V meste je ďalej k dispozícii zimný štadión, kolkáreň, futbalové ihrisko, tenisové kurty a neďaleko športové letisko.

Ubytovanie v Jičíne Hotel Paríž:
V hoteli Paríž je 76 lôžok na ubytovanie v 31 izbách. Sú k dispozícii dvojlôžkové, trojlôžkové izby a apartmány pre 3, 4 alebo 5 osôb. Ponúkame 14 nových dvojlôžkových izieb Superior, 2 jednolôžkové izby a 2 apartmány, ktoré sú vybavené originálnym nábytkom, televízorom, minibarom, bezpečnostným trezorom, kúpeľňou a Wi-fi internetom. Desať izieb je vybavených klimatizáciou.

Ubytovaným hosťom je k dispozícii hotelové parkovisko. Hotel ponúka požičovňu bicyklov, squashový kurt a novo Simulátor golfu - Nielen pre golfistov ubytovaných v hoteli Paríž tu ponúkajú možnosť použitia simulátora full swing s tým, že KAŽDÁ 3. HODINA HRANIA JE ZADARMO!

Pobytové balíčky na dotaz, viac informácií v sekcii cenník.

Hotel Paríž ubytovanie Jičín reštaurácia:
Súčasťou hotela Paríž je reštaurácia, pivnica a bufet. V 1. poschodí je bowlingová reštaurácia s kapacitou pre 70 osôb s bowlingovou dvojdráhou, veľkoplošná projekcia, bar s tanečným parketom, biliard, šípky, stolný futbal. V letnom období je otvorená záhradná reštaurácia s fontánkou a detským kútikom.

Hotel Paříž mesto Jičín:
Jičín je pamiatkovou rezerváciou, kde môžeme obdivovať architektúru, empírové námestie s arkádami, známy zámok Albrechta z Valdštejna, či 52 m vysokú Valdickú bránu. Pre skupiny turistov tu ponúkajú kompletný program na ľubovoľnú dobu vrátane návštevy Prahy, Krkonôš a iných miest. Pripraví ho podľa Vašich dispozícií so zameraním na historickú, turistickú či športovú stránku.

Ubytovanie Jičín Hotel Paríž okolie:
Mesto Jičín leží v severovýchodných Čechách v prekrásnej prírodnej partii zvanej Český raj. Jedná sa o zvlnenú krajinu s množstvom prírodných a historických krás - skalné mestá, rybníky, hlboké lesy, kúzelné údolia, vrchy s rozhľadom, množstvo hradov a zámkov.
Hotel Jicin Pariz - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Jicin Pariz - hotel má reštauráciuHotel Jicin Pariz - možnosť pripojenia na internetHotel Jicin Pariz - k dispozícii kavareňHotel Jicin Pariz - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Jicin Pariz - Iybz sú vybavené televízoromHotel Jicin Pariz - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Jicin Pariz - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Pariz ubytovanie Jicin Aktuálne počasie: zamračené
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -3 °C
Vietor: 4 m/s

Adresa: Hotel Pariz Zizkovo namesti 3 Jicin 50601 Czech Republic

E-mail: Hotel-Jicin-Pariz@cz-hotel.eu